Marka Hörmann

Firma Hörmann od lat profesjonalizuje się dyscypliną Hörmann oraz bywa najogromniejszym wytwórcą bram garażowych, drzwi wejściowych, ościeżnic oraz napędów. Marka Hörmann jest firmą rodzinną operującą na obszarze dziesięcioleci. Przedstawia poświadczenie najdoskonalszych rozstrzygnięć oraz najdoskonalszej klasy produktów.

Firma Hörmann jest administrowana już przez trzecie i czwarte pokolenie wnuków, i prawnuków inicjatora spółki, Augusta Hörmann.

Udziałowcami ponoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Marka Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Czołowa siedziba marki umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym obszarze poza sekretariatami centrali, ulokowane są też składy o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, firma ma cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W sumie spółka angażuje w nich ponad stu wysoce doświadczonych pracowników. Firma Hörmann Polska sp. z o.o ma rozległą sieć wspólników handlowych na obszarze całego państwa. Poświadcza ona szybki i kompetentny serwis a także gwarantuje dogodną, umiejętną obsługę klienta.